Loading...

Ticari Araçlarda Yüksek Kur Ve Euro 6’Ya Geçiş Talebi Öne Çekti

Ekonomi 8 Aralık 2017 10:07
Videoyu Aç Ticari Araçlarda Yüksek Kur Ve Euro 6’Ya Geçiş Talebi Öne Çekti
A
a

Fiat Odabaşı-Bal Otomotiv Genel Müdürü İlyas Bal, Euro 5 Motordan Euro 6 Motora Geçişin 2018 Yılında Kanuni Bir Zorunluluk Haline Geleceğini Söyledi.

Fiat Odabaşı-Bal Otomotiv Genel Müdürü İlyas Bal, Euro 5 motordan Euro 6 motora geçişin 2018 yılında kanuni bir zorunluluk haline geleceğini söyledi.
Bu değişimin ticari araç fiyatlarına tahmini olarak 3-4 bin TL arası zam olarak yansıyacağını öngördüklerini dile getiren İlyas Bal, bunun yanında kurda yaşanan yukarı yönlü yükselişten dolayı araçlara her ay bin-2 bin TL arası zam geldiğini dile getirdi. Bal, "Müşterilerimiz özellikle hali hazırda Fiat professional markası altında Euro 5 motor olarak satışta olan Fiat fiorino, Fiat doblo ve Fiat ducato araçlarımıza büyük ilgi gösteriyor. Bu araçlar Aralık ayı fiyatlarıyla alındığında yeni yıl fiyatlarına göre tahminen 4 bin TL ile 10 bin TL arasında avantaj elde edileceği öngörüldüğünden şu anda taleplere cevap vermekte zorlanıyoruz" dedi.
Fiat Odabaşı-Bal Otomotiv Genel Müdürü İlyas Bal, Aralık ayında Fiat dobloda 45 bin TL 20 ay yüzde 0 faiz, Fiat fiorinoda 36 bin TL 20 ay yüzde 0 faiz, Fiat ducatoda ise 60 bin TL 36 ay yüzde 1.15 faiz ile kredi kullanarak araç alım imkanı bulunduğunu söyledi. Bal, "Ayrıca Aralık ayında Fiat doblo, fiorino ya da ducato araç alan müşterilerimize 4 adet lassa kış lastiğini sadece 399 TL’ye veriyoruz. Bu özel fırsatlardan faydalanmaları için tüm müşterilerimizi Fiat Odabaşı-Bal Otomotiv’e bekliyoruz" diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat