TOKİ'den müjdeli haber

Bursa 26 Ekim 2016 16:51
Videoyu Aç TOKİ'den müjdeli haber
A
a

TOKİ Başkanı Ergün Turan, BGC TOKİ Yunuseli Konutları'nın 2017 yılına girilmeden teslim edilebileceğinin müjdesini verdi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen BGC TOKİ Yunuseli Konutlarında incelemelerde bulundu. Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ile birlikte 452 konutluk proje inşaatını gezen TOKİ Başkanı Ergün Turan, mutfak dolaplarından kapı kollarına, tuvalet ve banyo fayanslarından pencere malzemelerine kadar detaylı bir incelemede bulundu. Yüklenici firma Tuna İnşaat’ın sahibi Celal Tuna’dan bilgi alan TOKİ Başkanı Ergün Turan, projenin TOKİ için büyük önem taşıdığını belirterek, “Bursa Gazeteciler Cemiyeti ile yaptığımız BGC TOKİ Yunuseli Konutları projemiz, göz bebeğimiz diyeceğimiz projelerden bir tanesi” diye konuştu.
“AİLELERİNE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM”
Yunuseli BGC konutlarına tapu teslimine kadar önem vermeye devam edeceklerini ifade eden Turan, "Bu proje TOKİ’nin önümüzdeki dönemdeki yenilikçi yüzünü yansıtacak. Burada, hem sosyal donatı alanlarıyla, hem fazla imar yoğunluğu olmayan, düşük yoğunluklu mimarisi taş işçiliğiyle çok güzel bir yaşam birimi oluştu. İnşallah bu sosyal konutlardan faydalanacak, gazetelerde çalışan emekçi kardeşlerimize ve onların ailelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah burada mutluluk içerisinde yaşarlar. Müteahhitlerimizden sözü aldık. Biz de elimizden geleni yapacağız. 2017 yılına girmeden evleri hak sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat