Loading...

Travel Turkey İzmir Fuarı’Nın Gözdesi Ürgüp

Türkiye 8 Aralık 2017 11:11
Videoyu Aç Travel Turkey İzmir Fuarı’Nın Gözdesi Ürgüp
A
a

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, “Tüm Dünyayı Ürgüp’E Davet Ediyor Ve ‘Ürgüp Sizi Çağırıyor’ Diyoruz. Ürgüp Her Mevsim Başka Güzel” Dedi.

Kapadokya’nın en önemli merkezlerinden Nevşehir’in Ürgüp ilçesi, 11. Travel Turkey İzmir Fuarı’nda stant açtı. Fuarın gözdesi Ürgüp’ü anlatan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, “Tüm dünyayı Ürgüp’e davet ediyor ve ‘Ürgüp sizi çağırıyor’ diyoruz. Ürgüp her mevsim başka güzel” dedi.
Nevşehir’in Ürgüp ilçesi, 11. Travel Turkey İzmir Fuarı’nda stant açarak ilçeyi tanıttı. Ziyaretçilerin ilgi gösterdiği stantta, ilçenin tarihi, doğal güzellikleri ve yöresel lezzetleri tanıtıldı. Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, “Travel Turkey İzmir Fuarı, umduğumuzun üzerinde bir ilgiyle devam ediyor. Travel Turkey İzmir Fuarı’nın amacı, dünya ve Türkiye turizmini bu fuarda buluşturmak ve herkese kendini tanıtma fırsatını vermek. Biz de Ürgüp olarak bu sebeple buradayız. Biz Ürgüp’ü bu fuarda tanıtırken sadece Ürgüp lokalinde değil Kapadokya genelinde bir destinasyon olarak tanıtma amacındayız. Kapadokya öyle bir destinasyon ki birbirine adeta zincirleme bir şekilde bağlı. Avanos, Uçhisar, Ortahisar, Göreme, Ürgüp, Nevşehir, Kaymaklı, Derinkuyu, hepsi birer destinasyon. Biz ilçemizi en iyi şekilde tanıtmanın gayreti içerisindeyiz. Biz Kapadokya ve Ürgüp’te çok güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Bundan sonraki katılımları da daha güçlü ve etkili olarak devam ettireceğiz. Bu tip fuarlar ülke turizmine katkı sağlıyor. Tüm dünyayı Ürgüp’e davet ediyor ve ‘Ürgüp sizi çağırıyor’ diyoruz. Ürgüp her mevsim başka güzel” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat