Loading...

Trimbox’Tan Dijital Mağaza Uygulaması

Ekonomi 26 Mayıs 2018 14:37
Videoyu Aç Trimbox’Tan Dijital Mağaza Uygulaması
A
a

Trimboxpazarlama A.Ş.’Nin Yeni Satış Yöntemi Olan Dijital Mağaza Uygulamasının Tanıtım Toplantısında Konuşan Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, "Şu An Aşırı Gerilim Sönümleyici Denince Dünyada Tek Bir Ürün Var O Da Trimbox" Dedi.

TrimboxPazarlama A.Ş.’nin yeni satış yöntemi olan dijital mağaza uygulamasının tanıtım toplantısında konuşan Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, "Şu an aşırı gerilim sönümleyici denince dünyada tek bir ürün var o da Trimbox" dedi.

Yurttaş Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TrimboxPazarlama A.Ş.’nin yeni satış yöntemi olan dijital mağaza uygulaması bayii ve alt bayilerine tanıtıldı. Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "Son 10 yılda elektrik yangınları yüzde 78 artış gösterdi. Teknoloji geliştikçe elektrik hayatımızın içine daha çok girmeye başladı. Elektrikteki aşırı gerilim ise can kayıplarının da yaşandığı yangınlara sebep oluyor. Şu an aşırı gerilim sönümleyici denince dünyada tek bir ürün var o da Trimbox" şeklinde konuştu.

Dijital mağaza uygulaması ile elektrik kaynaklı yangınlar ve hasarları öneyen Trimbox’a çok daha kolay ulaşılabileceğini ifade eden Yurttaş, "Dijital mağaza uygulamasında çeşitli paketler bulunuyor ve bunlara göre farklı derinliklerde kazançlar elde edilebiliyor. Hedefimiz, Türkiye’nin ilk TSE belgeli icadı olup, yüzde 95 yerlilik oranı ile orta yüksek teknoloji sınıfında dünyanın yüzde 70’inde tescili bulunan, şebeke kaynaklı aşırı yüksek voltajın cihaz ve sistemlerde oluşturacağı hasar ve kayıpları önleyen Trimbox’ı dünya pazarlarında satmak ve kullanılır hale getirmektir" dedi.
Trimbox Pazarlama A.Ş’nin yeni satış yöntemi olan dijital mağaza uygulamasının tanıtıldığı toplantıya katılan bayiler ve alt bayiler de,Trimbox’ı elektriğin olduğu ve kullanıldığı her yere ulaştıracaklarını ifade ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat