TÜMSİAD, çocukların elinden tuttu

Orhaneli 29 Kasım 2016 18:20
Videoyu Aç TÜMSİAD, çocukların elinden tuttu
A
a

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Bursa Şubesi, Orhaneli'ye bağlı mahallelerde ihtiyaç sahibi öğrencilere bot, mont, giysi ve kırtasiye yardımında buldu.

TÜMSİAD  Bursa  Şubesi, örnek sosyal sorumluluk projesini bu yıl da tekrarladı. TÜMSİAD  üyesi  sanayici ve iş adamlarının katkılarıyla hazırlanan yardım malzemeleri daha önce tespit edilen 12 köy okulundan 310 öğrenciye ulaştırıldı. Bot, mont, giysi ve kırtasiye malzemelerinden oluşan yardım paketleri için Orhaneli Demirci Ortaokulu'nda program düzenlendi. Programa TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Arslan, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Demirci Ortaokulu'nda eğitimine devam eden çocuklarla buluşan TÜMSİAD heyeti, çocukların sevincine ortak oldu.
 
“YAVRULARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
 Bu yıl da Orhaneli'de  eğitim hayatlarını zor şartlarda devam ettiren öğrencilerle birlikte oldukları için mutlu olduklarını dile getiren TÜMSİAD  Bursa Şubesi Başkanı Osman Arslan, "Çocuklarımızın yüzünüzü, güzel bakışlarınızı gördükçe bizim de moralimiz düzeliyor, enerjimiz  artıyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı kucaklamak ve onları unutmadığımızı, hep aklımızda olduklarını bildirmek amacıyla  buradayız. Çocuklarımız bilmeliler ki ağabeyleri, amcalarıonları hep seviyor ve hiç unutmuyor. İnşallah çocuklarımız da gelecekte  ülkemizehizmet edecek, iyi yerlere geleceksiniz. Güzel yavrularımızın her zaman yanındayız" dedi.
 Başkan Arslan TÜMSİAD'ın sadece bir işadamları derneği olmadığını, birçok sosyal sorumluluk projesine imza atarak toplumsal  bütünleşmeye hizmet ettiğini de sözlerine ekledi.
 
TATLIOĞLU'NDAN TÜMSİAD'A TEŞEKKÜR
 Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da TÜMSİAD üyesi iş adamlarına yardımları için teşekkür etti. Köy okullarının Cumhurbaşkanları,  başbakanlar, hakimler, doktorlar, bilim adamları yetiştirdiklerini vurgulayan Tatlıoğlu, "Sizlerden tek isteğimiz derslerinizi çalışmanız" dedi.
 Konuşmalar sonrasında TÜMSİAD üyesi iş adamları çocuklara hediyelerini bizzat teslim etti. Duygulu anların yaşandığı program Demirci  Okulu öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat