Loading...

TÜMSİAD Bursa şube Başkanı Osman Arslan: "İstikrar devam ettikçe üretim de artacak."

Bursa 25 Haziran 2018 13:40
Videoyu Aç TÜMSİAD Bursa şube Başkanı Osman Arslan: "İstikrar devam ettikçe üretim de artacak."
A
a

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yapan TÜMSİAD Bursa şube Başkanı Osman Arslan; "İstikrar devam ettikçe üretim de artacak" dedi.

Seçim sonucuyla ilgili açıklama yapan TÜMSİAD Bursa şube Başkanı Osman Arslan, “Milletine ve devletine sahip çıkan halk, doğru bir kararla tercihini yaptı. Dün milletimiz yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemine evet demişti, bugün de bu kararlılığını gösterdi. Seçim sonuçlarından oldukça memnunuz, istikrarın devam ediyor olması beraberinde güçlü bir Türkiye’nin yolunu açacaktır. Vatanımıza ve milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
“TÜM OYUNLARA RAĞMEN KAZANAN YİNE TÜRKİYE OLDU”
Gündem seçim iken oyların yönünü değiştirmek isteyen dış güçlerin birtakım algı operasyonları yaptığını söyleyen Arslan, “3. Dünya Savaşı olarak nitelendirebileceğimiz ekonomi sıkıntıları tüm dünyada yaşanıyor. Türkiye’de seçim ile aynı zamana denk gelmesi yaşanan stresi daha da artırdı. Savaşlar artık top ve tüfekle yapılmıyor. Geldiğimiz noktada ülke olarak bugüne kadar elde ettiğimiz tüm kazanımlarımızın, sahip olduğumuz ekonomik istikrar ve büyümenin bundan sonra da aynı şekilde devamı yönünde iktidara sahip çıkan halk, oyunlara aldırmadı. Edirne’den Ardahan’a Cumhurbaşkanlığı sisteminin bu ülke için en uygun sistem olarak benimsendiğini gösterdi. Artık milletimiz kilitlenen sistemlerle, geciken çözümlerle zaman kaybetmek istemiyor” diye konuştu.
“ARTIK DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”
Hükümetimizden özellikle iş adamlarına yönelik çalışmaların arttırmasını ivedilikle bekliyoruz diyen Arslan, “Bu sonuç ile birlikte üretmekle ilgili engellerin çoğu kalkmış olacak. İstikrarın devam ediyor olması projelerin tamamlanmasıyla yeni projeleri de beraberinde getirecek. TÜMSİAD olarak iktidarın sürüyor olmasını, isabetli bir karar olarak değerlendiriyor ve memnuniyetle karşılıyoruz. Bundan sonra adımlarımızı daha rahat atacağımıza inanıyor ve bir an önce ekonomik düzenlemelerin hayata geçirilmesini temenni ediyoruz" şeklinde konuştu. 
 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat