Loading...

Turgutlu’Daki Dev Tesis Ekim Ayında Açılacak

Türkiye 23 Eylül 2017 15:48
Videoyu Aç Turgutlu’Daki Dev Tesis Ekim Ayında Açılacak
A
a

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Açılışa Hazırlanan Ergenekon Mahallesindeki Kapalı Yüzme Havuzu Ve Spor Salonunda İncelemelerde Bulundu. Başkan Şirin, Tesisin Açılışının Ekim Ayı İçerisinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün De Katılacağı Törenle Yapılacağını Söyledi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, açılışa hazırlanan Ergenekon Mahallesindeki kapalı yüzme havuzu ve spor salonunda incelemelerde bulundu. Başkan Şirin, tesisin açılışının Ekim ayı içerisinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de katılacağı törenle yapılacağını söyledi.
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Burak Aslay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinatörü İbrahim Kutar ve daire müdürleriyle birlikte yapımı tamamlanarak açılışına hazırlanan kapalı yüzme havuzu ve spor salonunu ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi finansmanıyla hayata geçirilen spor kompleksine dair Turgutlulu gençlere müjdeli haberi veren Belediye Başkanı Turgay Şirin, “2017 yılına damga vuran yatırımlarımızdan biri olan dev spor kompleksimiz Turgutlu gençliğimize hayırlı olsun. Kapalı spor salonu ve yüzme havuzumuzda çalışmalarımız tamamlandı. Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları son sürat devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılacak olan çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarıyla birlikte çevresinde de yeni bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Bu anlamda hem mutlu hem de gururluyuz. Turgutlu Belediyesine ait olan bir arsa üzerine inşa ettiğimiz uluslararası standartlarda yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve spor salonunun açılışını Ekim ayı içerisinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’de katılımlarıyla gerçekleştireceğiz. Yakın bir zaman da kesin tarihi de kamuoyuyla paylaşırız. Bu anlamda birlikten doğan gücümüzle ilçemize büyük bir yatırım kazandırmanın mutluluğunu yaşadığımız Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve bizlere destek veren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat