Loading...

Türk Telekom'dan borçlulara müjde!

Türkiye 13 Kasım 2018 16:32
Videoyu Aç Türk Telekom'dan borçlulara müjde!
A
a

Türk Telekom tarafından başlatılan 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası ile 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterilerin geçmişe dönük tüm borçlarının faizleri silinecek.

Türk Telekom, geçmişe dönük borcu olan müşterileri için büyük bir avantaj içeren kampanya başlattığını duyurdu. Türkiye'nin enflasyonla mücadelesine de önemli bir kaktı yapacak 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası ile; 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu bulunup yasal takipte olan Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri yüzde 100 faiz indirimi fırsatından faydalanacaklar.
 
 Ödeme zorluğu içinde bulunan borçlulara kolaylık sağlanması amacıyla düzenlenen kampanya 31 Aralık 2018'e kadar devam edecek. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri borçlarını faizsiz ödeyebilecek.
 
 Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL müşterileri; Türk Telekom ofis ya da bayileri, PTT ofisleri, anlaşmalı banka gişeleri, Türk Telekom ve anlaşmalı banka internet sayfalarından ödeme yaparak 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlardan faydalanacaklar.
1000
icon
Abit Kullebi 14 Kasım 2018 00:37

Neden bu uygulamayı yaptıklarını da yazsalardı keşke. Yıllar önce telefon hattını kapatmak için yazılı-imzalı dilekçe verdim. Buna rağmen 6 ay sonra yazılı, imzalı iznim olmadan hattı açmışlar. 6 ay boyunca fatura göndermiyorlar, bilgi vermiyorlar. Sadece sabit ücret yansıtıyorlar ödenmeyen faturalara faiz işletiyorlar. Yıl bitmeden bir kaç gün önce cep telefonuma 'ödenmemiş borcunuz' var diye mesaj gönderiyorlar. Ödemezseniz icra yoluyla alınacak diye korkutuyorlar. Ben de benim kapansın diye imzalı dilekçem var açılsın diye imzalı dilekçem yok. Bu nedenle size borcum da yok dedim. İstediğiniz yerde de beni dava edin dedim. Dava edemiyorlar ama sürekli Avukat kanalıyla tehdit ediyorlar. Baktılar bu da işe yaramıyor faizleri almıycaz diyorlar. Olmayan borcun faizi de yok. Elin Arabı Telekomun içini boşalttı giden parayı bizden çıkarmaya çalışıyorlar. Yemezler, yedirmezler...

0 1 Cevap Yaz
Caner Ekici

Aynısı başımıza geldi internetinizi donduralım dediler kapansın diye imza verdim 7 ay sonra pat diye icra talebi ettiler kullanılmayan hat için, haram zıkkım yazıklar olsun .... olmayan borcun affı da mı oluyor?Nasıl ülke olduk açık suç duyurusudur,Türkiye Cumhuriyeti Halkı adına şikayetçiyim Kimi kime şikayet edeceğiz ne hake gekdik.

0 0
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat