Türkyılmaz’a hizmet teşekkürü

Mudanya 26 Kasım 2016 19:09
Videoyu Aç Türkyılmaz’a hizmet teşekkürü
A
a

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şube Başkanı Muzaffer Uyar, kendilerine verdikleri hizmet ve değerden dolayı Türkyılmaz’a plaketle teşekkür etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şube Başkanı Muzaffer Uyar, Mudanya Muharip Gaziler Derneği Başkanı Halil Yılmaz ve dernek üyeleri Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Akın Poroy’un da hazır bulunduğu ziyarette, Türkyılmaz’a kendilerine verdiği hizmet ve değerden dolayı plaketle teşekkür eden Uyar, verilen desteğin ve hizmetin göz ardı edilemeyeceğini söyledi.
GAZİLERİMİZE NE YAPSAK AZ
Mudanya Belediyesi olarak her zaman gazilerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Türkyılmaz, “Gazilerimiz bu vatan için canlarını ortaya koymuşlar. Gazilerimiz için ne yapsak az. Onlar bizim başımızın tacı. Onları çok seviyor ve desteklerimizin devam edeceğini belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı. Gerçekleşen ziyaretten dolayı da gazilere teşekkür eden Türkyılmaz, gazilerle sık sık bir araya gelmek istediğini de sözlerine ekledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat