Loading...

Ücretsiz Okçuluk Kursları Başvurusu Başladı

Spor 18 Kasım 2017 13:08
Videoyu Aç Ücretsiz Okçuluk Kursları Başvurusu Başladı
A
a

Ordu’Nun Fatsa İlçesinde Ücretsiz Okçuluk Kayıtlarının Başladığını Belirten Fatsa İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü Halil Bekyürek, “İlçemizde Gün Geçtikçe Okçuluk Alanında Sporcularımız Yetişmeye Başladı. Müdürlüğümüz Bünyesinde Ücretsiz Kurslarımızı Açacağız” Dedi.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde ücretsiz okçuluk kayıtlarının başladığını belirten Fatsa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Bekyürek, “İlçemizde gün geçtikçe okçuluk alanında sporcularımız yetişmeye başladı. Müdürlüğümüz bünyesinde ücretsiz kurslarımızı açacağız” dedi.
Okçuluk sporuna çok önem verdiklerini belirten Müdür Halil Bekyürek, “Fatsa’da bu alanda ilk olarak çalışma sahamızı yaptık. Hocalarımızla birlikte günlük idmanlarımızı yaparak yeni sporculara ulaşma hedefimiz var. Bölgemizde en yaygın spor olarak okçuluk sporunu geliştirmek istiyoruz. Hocalarımız tam anlamıyla bu konuda uzmanlar. Okçuluk Federasyon Başkanı Abdullah Topaloğlu’nun Fatsalı olması da bizlere ayrı şevk veriyor. Ücretsiz kurslar açarak bu alanda önce Türkiye geneli daha sonra uluslararası bir turnuvada başarılı olmak istiyoruz. Kurslarımıza kayıt olmak isteyen arkadaşlarımız müdürlüğümüze gelebilirler. Yakın bir zamanda belirli sayıya ulaştığımızda kurslarımızı açacağız” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat