Loading...

Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersin’De Başladı

Spor 19 Mart 2018 16:37
Videoyu Aç Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersin’De Başladı
A
a

Türkiye Boks Federasyonu Tarafından Organize Edilen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası, Mersin’İn Ev Sahipliğinde 47 İlden 527 Sporcunun Katılımıyla Servet Tazegül Spor Salonunda Başladı.

Türkiye Boks Federasyonu tarafından organize edilen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası, Mersin’in ev sahipliğinde 47 ilden 527 sporcunun katılımıyla Servet Tazegül Spor Salonunda başladı.
Açılışta konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, sporun uluslararası arenada bir güç olduğunu belirterek, "Sizlerinde uluslararası arenada yumruklarınıza rabbim güç kuvvet versin. İnşallah şanlı bayrağımızı uluslararası arenada da dalgalandırırsınız. Her zaman hedefiniz büyük olsun ve şunu hiçbir zaman unutmayın. Evinizin bir köşesine şanlı Türk bayrağımızı asın, altına da bir not yazın. İnşallah seni bir gün uluslararası arenada dalgalandıracağıma söz veriyorum ve bu notu her gün okuyun. Rabbimin yardımıyla o başarıya ulaşacaksınız. Şanlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandıracaksınız. Turnuvanın elbete ki kazananı ve kaybedeni olacak ama şunu unutmayın ki kazanan birlik ve beraberliğimiz olsun diyor, hepinize başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından şampiyonunun ilk müsabakaları yapıldı. Şampiyona 23 Mart’ta oynanacak final müsabakaları ile sona erecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat