Loading...

Vaski’Den Su Kesintisi Açıklaması

Türkiye 14 Aralık 2017 00:42
Videoyu Aç Vaski’Den Su Kesintisi Açıklaması
A
a

Van Su Ve Kanalizasyon İdaresi(Vaski) Genel Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Bejingir'den Van Merkezve Üç İlçeye Su Veren Ana İsale Hattında Ki Arıza İle İlgili Çalışmaların Devam Ettiği Belirtildi.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından Bejingir’den Van merkezve üç ilçeye su veren ana isale hattında ki arıza ile ilgili çalışmaların devam ettiği belirtildi.
VASKİ’den yapılan açıklamada, daha önce yapılan açıklamada 13.12.2017 günü için bir günlük su kesintisine gidileceği duyurulduğu belirtildi. Ancak su isale hattında ki arızanın büyüklüğü, ana su kaynağı ile olan uzaklığı, su basıncının düşmemesinden dolayı, kesintinin biraz daha uzayacağını duyururdukları belirtilen açıklamada, "Su arıza ekipleri geceli gündüzlü olumsuz hava şartlarına rağmen çalışmalarını sürdürmektedirler.
Arızanın giderilmesi ile 14.12.2017 Perşembe günü akşam saatlerinde su kesintisininyaşandığı Van merkez ile Edremit, Gevaş ve Gürpınar’a yeniden su verilmeye başlanacaktır.Tüm Vanlılara saygıyla duyurulur" denildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat