Loading...

VATAN EMANETLERİNE BÜYÜK VEFA

Gemlik 12 Ekim 2017 12:38
Videoyu Aç VATAN EMANETLERİNE BÜYÜK VEFA
A
a

Bursa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Gemlik’ten sonra şimdi de İnegöl’de gazi ve şehit yakınlarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Önceki gün Gemlik’te gazi ve şehit yakınlarıyla bir araya gelen Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü programlarına tüm hızıyla devam ederken şimdi de İnegöl’de düzenlenen kahvaltı programıyla bir araya geldi. Programa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş olmak üzere Vali, İlçe kaymakamları, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Komutanları, çok sayıda şehit yakınları ve gaziler katıldı.


Yoğun katılım gösterilen program ilçe müftüsünün dualarıyla başladı. Programda konuşma yapan Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş, “Şahsım adına söylüyorum burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Zira sizler peygambere komşu olacak evlatlarınızı, eşlerinizi ve ailenizin birçok ferdini cennete gönderdiniz. Sizlerle birlikte olmaktan nasıl mutluluk duymayız? Allah sizlerden razı olsun. Yine sizlere değerli Aile Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya’nın selamını getirdim. Kendisi, hükümetimiz, devletimiz her daim sizlerin arkasındadır. Bunu fark ettiğiniz de biliyoruz” dedi.


PROGRAMLAR DEVAM EDECEK
Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş konuşmalarına devam ederken, “Bursa’dan 516 şehidimiz var. Bu şehitlerimizin 48 tanesi İnegöl ve Yenişehir'den çıkmış 48 melek. Kanını toprağa dökmüş,  Allah için şehit olmuş 48 nefer, 48 can, 48 aile ve bu ailenin değerli fertleri şu anda aramızda. Bizleri bugün yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum” derken bu tür programların sık sık yapılacağını ve bir araya geleceklerini söyledi.
 Program sonrasında da şehit yakınları ve gazilerle yakından ilgilenen Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş dertlerini dinleyip onlarla sohbet etti.
 
Kaynak : Merve ÖZDEMİR / ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat