Vefa buluşması Yıldırım'da

Yıldırım 25 Kasım 2016 17:20
Videoyu Aç Vefa buluşması Yıldırım'da
A
a

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, belediyede uzun yıllar hizmet edip emekli olan personel ile bir araya geldi.

Belediye Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezi’nde  emekli personeller için düzenlenen veda töreninde konuşan Başkan Edebali, Yıldırım’ın her sokağına, taşına toprağına emek veren, ilçe sakinlerinin mutluluğu için alın teri döken personelle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
“HERŞEY  İNSAN  İÇİNDİR”
Yıldırım’ın sadece yeşili ile değil manevi güzelliklerle de dolu bir ilçe olduğunu hatırlatan Başkan Edebali, “Herşey insan içindir ve insan için yapılmalıdır, bizim anlayışımız bu doğrultudadır. Alın teri dökenlerin hatırlanması da en büyük hizmetlerden biridir. Sizden sonra şehrimiz için çalışan arkadaşlarımız da aynı fedakarlık ve gayretle bu hizmetleri yürütüyor. Kurumumuza emeği geçen herkesi kutluyor, kendilerine teşekkür ediyorum. Allah bundan  sonraki yaşantınızda size, ailenize ve evlatlarınıza sağlık mutluluk ve esenlik versin, bu dost meclisinde tekrar buluşmayı bize nasip etsin” diye konuştu.
EDEBALİ’YE ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Edebali, emekli olan çalışanlarla sohbet edip, yaptıkları çalışmalardan dolayı plaket takdim etti. Hizmet-İş Sendikası temsilcisi Mustafa Kılıç da emekli olan belediye çalışanları adına Edebali’ye çiçek takdim etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat