Yenişehir'deki ‘Ölüm Yolu’ yine can alıyordu!

Yenişehir 19 Eylül 2016 20:25
Videoyu Aç Yenişehir'deki ‘Ölüm Yolu’ yine can alıyordu!
A
a

Önceki akşam saat 19.00 sıralarında Yenişehir Beypınar Köyü girişinde meydana gelen trafik kazasında, keskin virajı alamayarak 50 metre uçuruma yuvarlanan Yeni Marmara Gazetesi’ne ait araçta bulunan Kuran-ı Kerim okuma Avrupa şampiyonu Muhammed Ametoğlu (21) ve Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu Mücahit Özer (19), mucizevi şekilde kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Yenişehir Beypınar Köyü girişinde meydana gelen trafik kazasında, keskin virajı alamayarak 50 metre uçuruma yuvarlanan Yeni Marmara Gazetesi’ne ait 16 UZ 676 plakalı araçta bulunan Kuran-ı Kerim okuma Avrupa şampiyonu Muhammed Ametoğlu (21) ve Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu Mücahit Özer (19), mucizevi şekilde kazayı hafif sıyrıklar ile atlattı. Kazada yaralanan Muhammed Ametoğlu ve Mücahit Özer, Yenişehir Devlet Hastanesi’ndeki tedavilerinin ardından taburcu edildiler.


Kazanın meydana geldiği Beypınar Köyü girişindeki keskin virajın, ‘ölüm virajı’ olarak anıldığını belirten Beypınar Köyü sakinleri, “Bu virajda defalarca trafik kazası yaşandı. Ne yazık ki bir çok can kaybı meydana geldi. Yaşanan son kazada can kaybı olmaması sevindirici. Yetkililerin bir an önce burada tedbir almaları gerekiyor. Viraja, mutlaka koruma bariyerleri konulması gerekiyor” diyerek tepkilerini ifade ettiler. Öte yandan Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik yaralı gençleri hastanede ziyaret ederek, Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Efe’ye geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Çelik, ölüm virajı ile ilgili çalışmaların bir an önce başlatılacağını belirterek “Gereken tüm tedbirler alınacak” dedi. Yaşanan kaza ile ilgili olarak üzüntülerini dile getiren Yenişehir Kaymakam Vekili Ali Hamza Pehlivan ise söz konusu tehlikeli viraj ile ilgili tedbirlerin alınması hususunda çalışmaların başlaması için gerekli talimatları verdiğini ifade etti.
 
1000
icon
yorum 20 Eylül 2016 13:01

elim kazadan dolayi gazetenize ve yaralanan kardeslerime gecmis olsun dileklerimi iletiyorum.AK PARTI IL DELEGESI

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat