YENİŞEHİR’İN YENİ ÇİZGİSİ

Bursa 11 Eylül 2017 19:54
Videoyu Aç YENİŞEHİR’İN YENİ ÇİZGİSİ
A
a

Yenişehir’in tarihi ve kültürel mirasını ortaya koymak adına dört koldan çalışan Uluslararası Yenişehir Kültür, Sanat, Tarih ve Tanıtım Derneği Yeni Çizgi, gazetemizi ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Uluslararası Yenişehir Kültür, Sanat, Tarih ve Tanıtım Derneği Yeni Çizgi, birçok başarılı işe imza atıyor. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı ve Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi hocası Prof. Dr. Bahri Yıldız,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yurtdışı Teşkilat Koordinasyon Daire Başkanı Bülent Hamdi Cingil ve Yeni Çizgi Yönetim Kurulu Üyesi, Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı ve Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Efe’yi ziyaret etti. Başkan Yıldız, ziyarette dernek faaliyetleriyle ilgili önemli bilgiler verdi.
 
YILDIZ: HER ŞEY YENİŞEHİR İÇİN
 
Ziyarette dernek hakkında bilgilendirmede bulunan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bahri Yıldız, Yenişehir’in mirasını aktarmak için çalıştıklarını vurgulayarak, “Gençlerimizle de buluşuyor, onlara bu mirası aktarıyoruz. Yenişehir ve yöresinde tabiat varlıklarının korunmasında maddi ve manevi destek sağlıyoruz. Yine Yenişehir’i tanıtmak için toplantılar, yemekler, festivaller düzenliyoruz. Özetle, her şeyi Yenişehir için yapıyoruz” dedi.
 
EFE: KATKIMIZ DEVAM EDECEK

Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı, Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Yeni Çizgi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Tanıtım ve Medya Komisyonu Başkanı Orhan Efe ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, Yenişehir’e katkı koymaya devam edeceklerini belirtti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat