Loading...

Yıldırım değişiyor

Bursa 19 Mart 2018 23:53
Videoyu Aç Yıldırım değişiyor
A
a

Yıldırım Belediyesi’nin, Değirmenönü ve Karapınar bölgesine yapacağı önemli yatırımlardan kentsel dönüşüm, anıt müze, meydan ve gençlik merkezi projeleri arasında yer alan Yıldırım Bayezid Meydan ve Gençlik Merkezi’nin inşaatı başladı.

Yıldırım Belediyesi’nin Değirmenönü-Karapınar’da hayata geçirmeye hazırlandığı projelerden olan Yıldırım Bayezid Gençlik Merkezi’nde yer teslimi yapılmasının ardından inşaat çalışmaları başladı. Değirmenönü-Karapınar bölgesinde 232 bin metrekarede projelendiren kentsel dönüşüm çalışmasının yanı sıra 8 bin 360 metrekare alanda planlanan anıt müze ve meydan projesiyle birlikte ilçedeki genç nüfusa yönelik hazırlanan Yıldırım Bayezid Gençlik Merkezi, iki mahallenin çehresini tümüyle değiştirecek.
“YENİ YAŞAMIN İLK ADIMLARI”
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Türkiye’nin en büyük spor kompleksinde kaba inşaatın sonuna yaklaşırken, Yıldırım Bayezid Gençlik Merkezi’nin de inşaatına başladık. Değirmenönü-Karapınar bölgesinde planladığımız birbirinden değerli projelerimizin arasında yer alan bu merkez, gençlerimize yönelik hazırladığımız bir hizmet. Kentsel dönüşümün ortak kullanım alanlarıyla destekleneceği örnek bölgelerden olacak Değirmenönü-Karapınar’da yeni bir yaşamın ilk adımları atılmaya başlandı” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat