Yıldırımlı Sporcular Başarıya Doymuyor

Bursa 3 Eylül 2016 21:06
Videoyu Aç Yıldırımlı Sporcular Başarıya Doymuyor
A
a

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Dünya Ve Türkiye Şampiyonlarında Madalya Kazanan Yıldırım Belediyesporlu Sporcuları Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısında Ağırladı.

Yıldırım Belediyesi başarılı sporcuları ödüllendirmeyi sürdürüyor.
Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, dünya ve Türkiye şampiyonlarında madalya kazanan Yıldırım Belediyesporlu sporcuları belediye meclisi ağustos ayı olağan toplantısında ağırladı. İlçenin tanıtımına katkıda bulunan sporcuları her ay meclis toplantılarında konuk ederek ödüllendirdiklerini söyleyen Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Spora ve sporcuya yapılan yatırımlar sayesinde kazanılan başarılarla belediyemiz, spor kulübümüz ve sporcularımız, yurt içi ve yurt dışı spor arenasında adından söz ettiriyor. Spor şehri Yıldırım hedefimizde bizlere yardımcı olan, Yıldırım’ın sporda ’marka şehir’ olmasına katkıda bulunan bütün sporcu kardeşlerimizi kutluyorum” dedi.
Trabzon’da 40 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katıldığı Gymnasiade 2016’da 2 bin metre su engelli branşında dünya üçüncüsü Yunus Emre Akkuş ve Goalball Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi Görme Engelliler Futbol Takımı altınla ödüllendirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat