Loading...

“DÜRÜST OLACAĞIZ”

Bursa 8 Şubat 2019 23:10
Videoyu Aç “DÜRÜST OLACAĞIZ”
A
a

Yenişehir Belediye Başkan Adayı Davut Aydın,”Projelerimizle geliyoruz” dedi.

Gazetemiz Yeni Marmara’yı ziyaret eden Davut Aydın, adaylık sürecini ve 31 Mart seçimleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Aydın, ‘’Yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmeyeceğiz, dürüst olacağız, insanları kandırmayacağız." dedi. 

“BELEDİYECİLİK TECRÜBEM VAR”

27 yıllık bir belediyecilik geçmişi olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı’nın Yenişehir adayı Davut Aydın, "MHP’den aday adayı olarak başvurdum, tabi o zaman daha adaylığımız kesinleşmemişti. Daha sonra Cumhur İttifakı’nın kurucuları Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin almış olduğu Cumhur İttifakı kararının bir seçim ittifakı olmadığını, memleketimizin geleceği adına kurulan bir ittifak olduğunun bilinciyle aday olduk. Yenişehir adaylığı bize kısmet oldu. 18 belediye başkanı adayından bir tanesi de biz olduk” ifadelerini kullandı.

“VATANDAŞIN EMRİNDE OLACAĞIZ”

Cumhur İttifakı’nda  Yenişehir’in MHP adına ‘nazar boncuğu’ olma özelliğini taşıdığını ifade eden Aydın, "Bizim örnek olmamız lazım. Her zaman söylüyorum bir, sıfırdan daima büyüktür. Bursa’da ben tekim ve benden sonra gelecek arkadaşımızın önünü açmak zorundayım. Diğer 16 belediye başkanı adayımız kusura bakmasın ama benim özel olmam lazım, benim çok çalışmam lazım. İnşallah çok çalışacağız, yorulacağız. Vatandaşımızın 7 gün 24 saat emrinde ve hizmetinde olacağız. Yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmeyeceğiz, dürüst olacağız, insanları kandırmayacağız." diye konuştu. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat