Loading...

“HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

Bursa 5 Şubat 2019 21:53
Videoyu Aç “HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”
A
a

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem: “Yerel yönetimlerde siyaset çok fazla geçerli değil”

Gazetemiz Yeni Marmara’yı ziyaret eden Başkan Adayı Turgay Erdem, 31 Mart yerel seçimlerle ilgili bir takım açıklamalarda bulundu. Erdem, “54 günlük süreçte partimizin adı altında yol alacağız. Başkan seçilmemiz halinde tüm Nilüferlilerin temsilcisi olacağız” dedi.

“NİLÜFER’E YABANCI DEĞİLİM”

Mustafa Bozbey'in ardından Nilüfer Belediye Başkanlığı yapmanın zor olduğunu vurgulayan Erdem, "Ancak bir avantajımız var, Bozbey’le 15 yıldır beraber çalışıyorum.  O nedenle Nilüfer’e yabancı değilim. Nilüfer’i bugünlere getirmekte az da olsa emeğim olduğunu düşünüyorum. Yapılan ve yapılacak olan projelere, çalışmalara yabancı değilim. Belediyeciliği ve mesleği biliyorum. Uzun yıllardır Bursa’yla ilgili birçok sorunla karşı karşıya kaldık. Bu sorunları birlikte yönetmeye çalıştık. Bizim de tabii başkan olduğumuzda bu sorunlar ve sıkıntılarla ilgili projelerimiz var. Bunları da en kısa zamanda kamuoyu ve Nilüfer halkına duyuracağız”dedi.

“DİNAMİK KENT YAPIMIZ VAR”

Erdem, “Çıtayı yukarı çıkartmak için gayret sarf edeceğiz. Tekrar daha mutlu gülümsemeye devam edeceğiz. Hızla büyüyen bir kentimiz var, sürekli gelişen. Aktif ve dinamik kent yapımız var bizim. Önemli olan, bu durumu ciddi bir şekilde kontrol edebilmek. Bu süreci iyi kontrol ettiğimiz sürece, çağdaş mekanları birlikte oluşturma şansına sahip olacağız. Umarım Bozbey’i de büyükşehirde bizim liderimiz olarak görürüz. Onunla birlikte Nilüfer’i yapılandırma konusunda gerekli çalışmaları yaparız. Ben Bursalıların bu şekilde tercihlerini kullanacaklarını düşünüyorum’’ şeklinde konuştu.

Kaynak : Çağla ÇAĞLAR / Özel haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat