Loading...

‘İNŞAAT SEKTÖRÜ CANLANACAK’

Bursa 18 Nisan 2019 22:20
Videoyu Aç  ‘İNŞAAT SEKTÖRÜ CANLANACAK’
A
a

Bursa Yapı Fuarı ve Rising City inşaat ve gayrimenkul fuarı kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş organizasyonu 18-21 Nisan tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, “İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı sektöre hareket kazandıracak önemli bir etkinlik” dedi.
 
“FİYAT AVANTAJLARI SUNULACAK”
Başkan Burkay, “Geçen yıl düzenlediğimiz fuarları 34 ülkeden ve yurt içinden 35 ilden gelen 46 bin kişi ziyaret etmişti. Bu yıl fuara katılacak firmalarımız ziyaretçilere özel kampanya ve fiyat avantajları sunacak. Fuarlarımız sektöre canlılık katmaya devam edecek. Ev veya gayrimenkul sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için fuar süresince uygun şartlarda imkanlar sunulacak. Artan maliyetler henüz devam eden projelere yansımış değil” ifadelerini kullandı.
 
“MALZEMELER SON TEKNOLOJİ”
TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Son yıllarda inşaat sektöründe yapılan yatırımlar ile önem kazanan, sanayinin gelişmesiyle artan göçün konut ihtiyacını oluşturduğu endüstri şehri Bursa’da düzenlediğimiz Bursa Yapı Fuarı, bölgenin güçlü buluşmasına bu yıl da öncülük ediyor. Gelişmiş kentlerde olduğu gibi Bursa ilinde de artan konut ihtiyacına paralel olarak yapılan konutlarda kullanılan inşaat malzemeleri son teknolojiler olarak yer almakta, böylece günümüz şartlarına uygun yapılar hayata geçmektedir.” şeklinde konuştu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat