Loading...

“Kazanacağız”

Bursa 17 Mart 2019 22:21
Videoyu Aç  “Kazanacağız”
A
a

On TV ekranlarında yayınlanan Yeni Marmara gazetesi yazarları Can Ertan ve Mehmet Ali Yılmaz’ın sunduğu ‘Yüz Yüze’ programına katılan CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ertan ve Yılmaz’ın sorularını yanıtlayan Mustafa Bozbey, “Kazanacağımızdan eminiz. Bursalılar’ı ve Bursa’yı tanıyan, 20 yıllık birikimi olan, yaptıklarımızı yapacaklarımıza teminat olarak gösteren anlayışımızla, insanları gülümsetmeyi hedefleyen projeleri ortaya koyduk. Ben kazanacağıma inanıyorum. İnsanlar bize şunları söylüyor; Biz sizi tanıyoruz, 20 yıldır yaptıklarınızı biliyoruz, sadece Nilüfer’de kalmadınız, kentin birçok yerinde sizi gördük. Sizi tanıyoruz bu yüzden oyumuz size” diye konuştu.

“İNSAN İÇİN ŞEHİR KAVRAMI’’
”Biz Bursa’nın tamamını planlayacağız’’ diye konuşan Bozbey şunları söyledi: ‘Kentsel dönüşümü ‘insan için şehir kavramı’ içinde, hak sahiplerinin haklarını koruyarak gerçekleştireceğiz. Bursa ile ilgili inanılmaz güzel hayallerimiz var. Bunların her biri adım adım gerçekleşecek. Tüm paydaşları bir araya getirip plan anayasasını oluşturduktan sonra ben dahil herkesin uymasını sağlayacağız. Bursa’nın kaybetmeye tahammülü kalmadı. Her yapılan yanlış insanları mutsuz ediyor.” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat