Loading...

(Özel) Motosikletli Genç Trafiği Durdurup Yaralı Martıyı Ceketiyle Aldı

Asayiş 14 Temmuz 2018 09:25
Videoyu Aç (Özel) Motosikletli Genç Trafiği Durdurup Yaralı Martıyı Ceketiyle Aldı
A
a

Zeytinburnu Sahil Yolunda Yaralanarak Uçamayan Bir Martıyı Gören Motosikletli Genç, Trafiği Durdurarak Hayvanı Ceketine Sarıp Yolun Ortasından Aldı. Hayvanı Veteriner Hekime Götüren Gencin Bu Hareketi Sosyal Medyada Büyük Alkış Topladı.

Zeytinburnu sahil yolunda yaralanarak uçamayan bir martıyı gören motosikletli genç, trafiği durdurarak hayvanı ceketine sarıp yolun ortasından aldı. Hayvanı veteriner hekime götüren gencin bu hareketi sosyal medyada büyük alkış topladı.
Zeytinburnu sahil yolunda geçtiğimiz hafta Salı günü saat 02.00 sıralarında motosikletiyle seyir halinde olan Barbaros Cengizhan, bir martının uçamadığını fark etti. Motosikletini park eden genç, bir süre martının hareketlerini izledi. Uçmaya çalışan ancak yaralanmasından dolayı uçamayan martı, yolun ortasında kaldı. Bunu gören genç hemen yolun ortasına atlayarak trafiği durdurdu. Ardından ceketini çıkartan genç, yaralı martıyı sardıktan sonra yoldan alarak veteriner hekime götürdü. Tüm bu yaşananları sosyal medyadan yayınlayan genç, büyük alkış topladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat