Loading...

"Şampiyon olacak güçteyiz”

Bursa 18 Eylül 2019 09:57
Videoyu Aç "Şampiyon olacak güçteyiz”
A
a

On TV ye konuşan Eski Hakem Necdet Külahçı Bursaspor’un geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

BÜŞRA ÇAKIR / ÖZEL HABER

On TV’de yayınlanan Bursaspor Gündemi gündemi programının bu haftaki konuğu eski hakem Necdet Külahçı oldu. Program sunucusu Batuhan Ersek’ in konuğu olan Külahçı Bursaspor’un geleceği hakkında konuştu. Takımın ligdeki maçları, durumu ve başarısı hakkında açıklamalar yapan Külahçı, Bursaspor’un daha iyi yerlere geleceğini söyledi. Sunucu Ersek’ in “Peki Bursaspor’u sene sonunda nerede görüyorsunuz? Sizin tahmininiz var mı?” sorusunu Külahçı şöyle cevapladı:
“Ya deneyimlileri oynatarak büyük yatırımlar yapacaksınız veya gençleri oynatarak.  Bunları komple ederek en iyi şekilde değerlendirip ligde şampiyon olabiliriz” diye konuştu.

Ersek’ in,“Modern futbolun kriterlerini sağlamak konusunda Bursaspor nasıl ilerliyor?” sorusuna Külahçı şöyle yanıt verdi:
“Şimdi Bursaspor’un hem oyunda hem de futbolcu bazında bazı problemleri var, bunu en kısa zamanda düzeltmemiz lazım, bu problemler transfer tahtasının geç açılmasından dolayı yaşanıyor” ifadelerini kullandı.

Yeni federasyonu ve atamalarını değerlendiren eski hakem Külahçı, “Benim dünya görüşüme göre bir kere atandığı makamın şartlarını yerine getirebilecek konumda olan bir kişinin belirli bir yere gelmesi lazım. Hakem olmayan bir kişinin de hakem camiasında en üst seviyede görev yapması bence uygun değil” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat