Loading...

'UĞUR BÖCEĞİ' ZAMANI

Bursa 8 Eylül 2018 21:31
Videoyu Aç 'UĞUR BÖCEĞİ' ZAMANI
A
a

Mustafakemalpaşa’nın sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunduğu Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi yılsonu festivali için kapılarını açıyor.

RENKLİ BİR HAFTA YAŞATACAK
Mustafakemalpaşa’nın sosyal ve kültürel yaşamına sunduğu katkılarla her yaştan insana ulaşan, kursiyerlerin sosyal gelişimine 8 yıldır öncülük eden Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi, yarın saat 12.00′da Adnan Menderes Meydanı’nda festival kapılarını açacak. 5 gün boyunca Mustafakemalpaşalılar’a renkli bir hafta yaşatacak olan festival kapsamında merkez kursiyerleri de bir yıl boyunca ürettikleri el emeği göz nuru eserlerini sergileyecek. Kapalı Otopark’ta açılacak 2 bin ürünlük sergi ile birlikte, ödüllü yarışmalardan konserlere kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak festivalde çocuk oyun parkurları da ziyaretçilerle buluşacak.

“YAŞAMA GÜZELLİKLER KATIYORUZ”
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Uğur Böceği Kültür Merkezi’nin bu yıl 13 şubede 4 bine yakın kursiyere mesleki ve kültürel beceriler kazandırdığını belirterek, “Bizim en büyük hazinemiz insan. Bugüne kadar binlerce vatandaşımıza bu merkezlerde kurslar vererek sosyal yaşamın içine kattık. Özellikle kadınlarımızın bu kurslara olan ilgisinden memnunuz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşamına yeni güzellikler sunduk. Uğur Böceği Kültür Merkezi kursiyerleri yıl boyunca verdiği emeğin meyvesini bu festivalle toplayacak.  ‘Birlikte öğrenmek, birlikte üretmek’ amacıyla yola çıkan Uğur Böceği Kültür Merkezi festivaline tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

 
Kaynak : GÜLİN ÖZDEMİR/ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat