Loading...

Ak Parti Melikgazi Kadın Kollarından Melikgazi Belediyesine Ziyaret

Türkiye 17 Nisan 2018 17:09
Videoyu Aç Ak Parti Melikgazi Kadın Kollarından Melikgazi Belediyesine Ziyaret
A
a

Ak Parti Melikgazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanlığına Seçilen Rabia Çamdal İle Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’A Nezaket Ziyaretinde Bulundular.

AK Parti Melikgazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Rabia Çamdal ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Melikgazi Belediyesi çalışmalarını yakından takip ettiklerini hatta birebir hizmet aldıklarını çünkü oturdukları mahallelerin belediye sınırları içerisinde bulunduğunu belirten AK Parti Melikgazi Kadın Kolları Başkanı Rabia Çamdal, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın şehrimize; özellikle hanımlara yönelik yapmış olduğu çalışma, etkinlik ve yatırımlar için hem teşekkür hem de tanışma ziyaretinde bulunduklarını söyledi.
Gelişmenin, kalkınmanın ve ekonomik gelişmenin temelinde bilgi toplumunun oluşturulması olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesince her fırsatta ve her imkânda bayanlara yönelik hizmet, etkinlik ve yatırım yapmaktadır. Mel-Mek kurslarımız ile hanımlara yönelik dikiş, nakış, tel işçiliği, yemek yapımı, kuaförlük, çocuk bakımı, anne ve çocuk sağlığı gibi birçok branşta eğitim veriyoruz. Hanımlara yönelik 8 ayrı bölgede özel fitness spor salonları açtık. Oğlu ve eşi askerde olanlara düzenli olarak maaş ödüyoruz" dedi.
Yönetim Kurulu Üyelerinin bu ziyaretlerinden son derece mutlu olduğunu ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, her sivil toplum kuruluşu ile ortak çalışmaya açık olduklarını, sonuçta amacı hizmet olan her türlü yatırım ve etkinlikte yer alacaklarını ve katkı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
Ak Parti Melikgazi Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Rabia Çamdal ve Yönetim Kurulu Üyeleri İletişim Merkezi ile Fuaye Alanı gezdiler ve nikah törenine katılarak nikah şahidi oldular.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat