Loading...

Akılalmaz olay! Sigortadan para almak için kolunu kesti

Dünya 12 Mart 2019 12:37
Videoyu Aç Akılalmaz olay! Sigortadan para almak için kolunu kesti
A
a

Slovenya'nın Ljubljana şehrinde 21 yaşındaki bir kadının, sigorta dolandırıcılığı yapmak için, ailesinin yardımıyla birlikte elini bileğinden kestiği ortaya çıktı.

Slovenya'da polis, bir kadını sigorta dolandırıcılığı yapmak için, ailesinin de yardımıyla elini bileğinden döner testereyle kesmekle suçladı.

21 yaşındaki kadın ve 29 yaşındaki akrabası, dolandırıcılık girişimi suçlamasıyla sekiz yıla kadar hapis cezasına çarptırıldı. Polis, şüphelilerin kısa süre önce kaza sigortası yaptırdığını belirtti. Kadının, poliçeden 400 bin Euro toplu para ile, aylık yaklaşık 3 bin Euro maaş alabileceği belirtildi. Ailenin diğer dört üyesinin de gözaltına alındığı, ancak daha sonra ikisinin serbest bırakıldığı açıklandı. Polis, grubun kadının elini başkent Ljubljana'daki evinde bileğin üzerinden kestiğini aktardı. Akrabalarının, kadını hastaneye götürüp elini dal budarken kestiğini söylediği kaydedildi. Yetkililer, grubun sakatlığın kalıcı olabilmesi için kesilen eli yanlarında getirmediklerini, ancak daha sonra elin zamanında bulunup yerine dikildiğini belirtti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat