Loading...

AKP'den MHP’ye akın

Siyaset 31 Aralık 2018 14:01
Videoyu Aç AKP'den MHP’ye akın
A
a

Gürsu’da, AK Parti'den istifa eden bir grup MHP saflarına katıldı. Uzun süredir MHP cephesinde dillendirilen rozet takma törenine partililer de ilgi gösterdi.

MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysır, “Her zaman, her yerde tek bir şeyin altını çiziyoruz. MHP, Türkiye’nin sigortasıdır. Türk siyaset hayatında, ülkenin beka sorununu, terör sorununu, kısacası 3 bin yıllık temeli olan 2 bin yıllık devlet geleneği olan Türk milletinin, gelecek nesillerin uluslararasında da başının dik olarak çıkması için günlük politika üreten değil, asırlık milli politikalar üreterek Türkiye’nin ayakta kalmasını sağlayan tek parti MHP’dir. Bugünde teşkilatımız iktidar partisine mensup hemşerilerimiz partilerinden istifa ederek, partimize katıldı. Böylece MHP’nin Gürsu için vazgeçilmez olduğu bir kez daha anlaşılmış oldu.

Gürsu için önemli projeler geliştirdik. Bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Genel Merkezler düzeyinde, Cumhur İttifakı noktasında görüşmeler devam ediyor. 2014 yerel seçimlerinde ikinci parti olmuştuk. 24 haziran seçimlerin de ikinci parti olarak çıktık. 31 mart 2019 seçimlerinde de, ittifak görüşmelerinin Bursa’nın kaderini nasıl çizeceğini şuan için bilemezsek de, 2004’den beri Gürsu’yu yöneten iktidar partisinin en ciddi rakibi MHP’dir. Biz bu önümüzdeki yerel seçimlerde Gürsu Belediyesi'ne 3 hilalli sancağı dalgalandırmak istiyoruz.” dedi. 


 
Kaynak : ERDAL ORHAN
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat