Bursa ziyareti öncesi ilçe teşkilatları Akşener’e hazır .

Nagehan ÇALIŞKAN/ÖZEL HABER

İYİ Parti Yıldırım İlçe Başkanı Kemal Ataç; “Bursa ziyareti öncesi Genel Başkanımız sayın Meral Akşener için Yıldırım’da da güzel bir program hazırladık. Bugün saat 15,00’de ilçe teşkilatımızı ziyaret edecek olan sayın Akşener’i daha sonra bölge esnafımızla bir araya getireceğiz. Yıldırım’da da İYİ Parti rüzgarı esecek.” dedi.

Meral Akşener’in Bursa ziyareti öncesi Gürsu’da hazırlıklar tamamlandı. İYİ Parti Gürsu İlçe Başkanlığı da ziyaret kapsamında bugün saat 11,30’da geleceği öğrenilen liderleri Akşener için tüm hazırlıklarını tamamladı. 


 İlçe Başkanı Hatice Deniz; “Bizim sözümüz başkalarının sözü gibi suya değil, taşa kazınır diyen Genel Başkanımız sayın Meral Akşener Hanım bir kez daha sözünün eri olduğunu ispat etmiştir. Bugün saat 11.30 da ilçemize teşrif edeceklerdir. Kendisine şahsım teşkilatım ve tüm Gürsulu hemşerilerim adına teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Hoş gelişler ola Meral Abla. İYİ ki varsınız.” dedi. 

“Akşener; Cuma günü saat 14.15’te Mudanya’da


“Akşener’in Bursa ziyareti öncesi İYİ Teşkilatları kırmızı alarmda!İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bugün yapacağı ziyarete Bursa teşkilatları hazır. 14 şubat Cuma saat 14,15’de Mudanya’ya gelecek olan Akşener burada önce ilçe teşkilatını ziyaret ederek Mudanya Ticaret Merkezinde yeni ilçe teşkilat merkezinin açılışını gerçekleştirecek. Mudanya esnafı ile de buluşacak olan Akşener vatandaşların dilek ve temennilerini dinleyecek. 

“Nilüfer; Akşener’i üniversite gençliği ile buluşturacak!”


 “Meral Akşener Heyecanı!” Bursa’da esnaf ve vatandaşlar ile buluşacak olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı özel bir program hazırladı. İlçe Başkanı Levent Öncü; “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in ilçemizi ziyareti öncesi yönetimimizi toplayarak planlama yaptık. Meral Ablamızı  bugün saat 18,00’de Bursa’nın üniversiteli öğrencileri ile buluşturacağız. Görükle’de gerçekleştireceğimiz büyük buluşma ile gençlerimize yönelik politikalarımızda bir adım daha atmış olacağız.” dedi.