Loading...

Aktaş, MHP Bursa İl Başkanı M. Cihangir Kalkancı’yı ziyaret etti

Bursa 19 Ekim 2019 10:02
Videoyu Aç Aktaş, MHP Bursa İl Başkanı M. Cihangir Kalkancı’yı ziyaret etti
A
a

Cumhur İttifakı’nın ortağı AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, MHP Bursa İl Başkanı M. Cihangir Kalkancı’yı ziyaret ederek, Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Özel Haber  / Engin Özkonuk

Ziyarette AK Parti İl Yönetimi ve AK Partili Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti. 

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman; “İttifak ortağımız MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin bir süre önce geçirmiş olduğu rahatsızlık için geçmiş olsun demek için MHP İl Başkanımız Sayın Kalkancı ve yönetimindeki arkadaşlarımıza geldik. Bursa’mızda Cumhur İttifakı önemli projelere imza atıyor. Bu iş birliğinin yıllarca süreceğine inanıyorum.” Dedi.

“2 YILA BİTİRECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş; “Sayın Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığı nedeniyle geçmiş olsun ziyaretine geldik. Sayın Bahçeli’nin sağlığına kavuşması dileğimizi ilettik. Makamının başında olması bizleri sevindirmiştir. Bursamız Türkiye’nin önemli şehirleri arasındadır. Cumhur İttifakı’nda büyük iş birliği içerisindeyiz. Bursa’nın temel ihtiyaçları 2 yıl içinde karşılanacak ve Bursa Türkiye’nin yükselen yıldızı olacaktır” dedi. 

YATIRIMLAR YAKIN TAKİPTE…

MHP Bursa İl Başkanı M. Cihangir Kalkancı; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş ve AK Parti Bursa İl Başkanı Sayın Ayhan Salman’ın ziyaretinden memnuniyet duyduk. Liderimiz Başbuğumuz Sayın Devlet Bahçeli rahatsızlığını atlatarak görevinin başına dönmüştür. Türkiye’ye karşı içte ve dışta yaşanan, kapalı kapılar arkasında yapılan kirli pazarlıklar ile ülkemize diz çöktürmeye çalışanların cirit attıkları barış gelmesi için sınır ötesi yapılan harekâtın en kritik günlerinde devlet sahipsiz bırakılamaz. MHP olarak Bursa’da gerek Kamu gerekse Belediyelerimiz tarafından yapılan yatırımlar yakın takibimizde. İptal edilen ya da yarım bırakılan projelerin kısa zaman içinde tekrar gündeme gelerek bitirilmesi ve Bursalıların hizmetine sunulmasının takipçisi olacağız. Cumhur İttifakı’nın amacı vatandaşımızın mutluluğu ve huzurudur” dedi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat