Loading...

Alanyurtspor kuradan memnun

Spor 18 Eylül 2019 09:49
Videoyu Aç Alanyurtspor kuradan memnun
A
a

28 Eylül'de başlayacak olan 1. Amatör Ligi müsabakalarında 2.Grupta mücadele edecek olan Alanyurtspor düştüğü gruptan memnun olduklarını söylediler.

Safa Furkan AYDIN/İNEGÖL
 

Başkan Semih Kavık, "Çekilen kuradan memnunuz, sezon öncesinde transferlerimizi gerçekleştirirken, rakibimiz kim olursa olsun biz kendimize bakacağız dedik. Ona göre transferlerimizi ve hazırlıklarımızı yaptık. Hocamız Selami Tekin ve oyuncularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte sezon sonuna kadar, yani şampiyon olana kadar kulübümüzün yanında duracağız. Ligdeki durumumuza bakmaksızın en ufak bir aksaklığa sebep olmadan yolumuza devam edeceğiz. Yeni sezon bütün kulüplerimize hayırlı olsun" dedi. 

 

Alanyurtspor Antrenörü Selami Tekin kura çekimi ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Kura çekimi bütün takımlarımıza hayırlı olsun. Fair-paly çerçevesinde başarılar dilerim. 2.gruptaki durumumuza gelince, iyi ve denk takımlarla mücadele edecek güçteyiz. Lige hazır olmak için çalışmalarımıza bu sezon erken başladık. Zayıf veya güçlü rakip şeklinde değerlendirme yanlış olur, Maçlar oynanmadan kazanılmıyor. İnşallah her şey istediğim doğrultuda yoluna giriyor ve sonucunda hedeflediğimiz Süper Amatör kümeye yükseliriz.  İyi bir takıma sahibiz, oyuncularıma güveniyorum. Taraftarlarımızın desteğiyle ve futbolsularımızın sahadaki mücadele ile sezon sonunda mutlu sona erişeceğimize inanıyorum. “ dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat