Loading...

Alkan Kauçuk 4. şubesini açtı

Bursa 23 Nisan 2018 22:02
Videoyu Aç Alkan Kauçuk 4. şubesini açtı
A
a

Yerli ve milli marka olmak yolunda ilerleyen Alkan Kauçuk, Yıldırım Otosansit’teki  şube ile 4. mekanını hizmete açtı. Kauçuk imalatında 30 yılı geride bırakan Alkan Kauçuk ikinci nesille iş dünyasında imalat ve satışla Bursalılara hizmet vermeye devam ediyor.

Otomotiv sektöründe çalışma hayatına devam eden Alkan Kauçuk titreşim takozları sızdırmazlık elemanları ile sektörde söz sahibi ve marka olmanın yolunda.  İthalat ve ihracat ile hem Bursa’yı, hem de ülkemizi temsil eden Alkan Kauçuk yerli ve milli bir firma… 4. Şubeye görkemli bir açılış
Otosansit’te satış mağazası ile hizmete açılan 4. şubenin, vergi dairesi binasında PTT yanında görkemli bir açılış yapıldı. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse, BESOB Başkanı Arif Tak, çeşitli siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları katıldı. Açılış ve hoş geldiniz konuşmasını firma sahibi Seyfettin Alkan yaptı. Ardından BESOB Başkanı Arif Tak açılan işyerinin hayırlara vesile olmasını diledi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse ise “4. şubesinin açılışını gerçekleştirdiğimiz Alkan Kauçuk firması yeni şubesinin açılışıyla istihdama katkı sunmuştur. Hem imalat, hem de ihracat yapan ülkemize faydalı bir firma olan Alkan Kauçuk firmasının yeni açılan şubesinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Ardından açılışın gerçekleştirildiği programda katılımcılara ikramda bulunuldu. Açılışta mehteran takımı bir konser verdi. 


 
Kaynak : Ferhat ŞENOL - ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat