Loading...

Anlamlı konser

Bursa 12 Kasım 2016 11:36
Videoyu Aç Anlamlı konser
A
a

Nilüfer Belediyesi Koza Lions Kulübü ve Popsav’ın birlikte düzenlediği tüm geliri Alzheimer hasta konuk evinin yapımında kullanılması amaçlanan konsere Başkan Bozbey, ”Tüm Bursalıları bu konsere bekliyorum” dedi.

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 16 Kasım Çarşamba akşamı düzenlenecek olan ve geliri Alzheimer hasta konuk evi yapımında kullanılacak olan “Hey Gidi Günler” konseri öncesinde Game da Oteli’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Çok sayıda görsel ve yazılı basın mensubunun katıldığı basın toplantısında Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey başkanlığında Koza Lions Kulübü Başkanı, Popsav Başkanı ile konsere katılacak olan sanatçılar hazır bulundu.
“MÜZİKSEVERLERİ BEKLİYORUZ”
Düzenlenen basın toplantısında kısa bir konuşma yapan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey,”Toplantıya katılan basın mensuplarına düzenlenecek olan konserle ilgili bilgilendirirken, tüm Bursalıları gelirinin tamamının Alzheimer Hasta Konukevi için harcanması planlanan “Hey Gidi Günler” konserine tüm Bursalı müzikseverleri bekliyorum” dedi. Bozbey, konsere katılacak olan sanatçılara bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ettiği konuşmasını, yapılacak olan hasta konuk evinin 6 bin 500 metrekare kapılı alana sahip olacağını ve 300 Alzheimer hastasına hizmet vereceğini belirterek noktaladı. Sanatçıları adına kısa bir konuşma yapan Rana Alagöz, “Böyle sosyal içerikli bir projede yer almaktan kendisi ve sanatçı arkadaşlarının çok mutlu olduğunu” vurguladı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat