Loading...

B 17 Rezaleti!

Bursa 26 Eylül 2019 12:36
Videoyu Aç B 17 Rezaleti!
A
a

Hamitler Pazaryeri - Dobruca mevki arasında yolcu taşıyan B 17 halk otobüsü vatandaşları dakikalarca bekleterek mağdur etti.

Nagehan ÇALIŞKAN/ÖZEL HABER

Acemler metro istasyonu karşısındaki durak önünde vatandaşlar yarım saati geçen beklemeden dolayı isyan ettiler. Bu olayın öncesinde de defalarca aynı sıkıntıyı yaşayan vatandaşlar gerekli mevkilere şikayette bulunduklarını buna rağmen hiç bir çözüm ya da düzelme olmadığını Yeni Marmara Gazetesi muhabirine aktardılar. Vatandaşlar; özellikle akşam saati yaşanan bu gecikmelerden dolayı büyük bir izdiham olduğunu ve bu izdihamda zor anlar yaşadıklarının da altını çizdiler.

Bazı yolcular bulundukları durakta B 17 otobüsünün güzergah değiştirdiğini ya da o bölgeden geçmeyeceğini düşünerek başka otobüslere binip gitmek istedikleri mevkiye aktarma yaparak ulaşım sağladılar.Geç gelen şöförler hız yapıyor

Saatinde gelmeyen, geç gelen otobüs şoförleri istikamet ettikleri güzergahta hız yaparak ilerliyorlar. Bu durum otobüste bulunan yolcular için tehlike saçıyor ve aynı zamanda trafiği olumsuz etkiliyor. Olumsuzluk üzerine olumsuzluk yaşayan vatandaşlar tedirgin. B 17 otobüsünü kullanan vatandaşlar yetkililerin konuyla ilgili gereğinin yapılmasını dört gözle bekliyorlar.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat