Loading...

Bartın Tso’Ya Kutlama Ziyaretleri

Türkiye 17 Nisan 2018 13:39
Videoyu Aç Bartın Tso’Ya Kutlama Ziyaretleri
A
a

Ak Parti Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç, İl Başkanı Turhan Kalaycıoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun Ve İl Yönetimi İle Birlikte Bartın Ticaret Ve Sanayi Odası (Bartın Tso) Başkanı Halil Balık’A Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’na yapılan seçimlerin ardından ziyaretlere başlandı.
Bu kapsamda ilk ziyaret AK Parti’den geldi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç, İl Başkanı Turhan Kalaycıoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve il yönetimi ile birlikte Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (Bartın TSO) Başkanı Halil Balık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretinde göreve gelen Halik Balık ve yeni yönetimine başarılar dileyen Milletvekili Tunç, “Oda seçimlerinin İlimiz için hayırlı olmasını diliyor, sizleri ve Meclis üyelerinizi tebrik ediyorum’’ dedi. TSO Başkanı Halil Balık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Av. Yılmaz Tunç ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Rektör Orhan Uzun da ziyaret etti
TSO’ya bir ziyarette Bartın Üniversitesi’nden geldi. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Karadağ ile birlikte odayı ziyaret ederek, yeni yönetime başarılar diledi. Ziyarette TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Karakaş, Keramettin Şenkal, Fatih Mehmet Kanbur, Meclis Üyeleri Hüseyin Çalıkoğlu, Faruk Arabacıoğlu, Hasan Ufuk, Alperen Yazıcı, Feridun Çavuşoğlu hazır bulundu. Üniversite sanayi işbirliğinin önemine de dikkat çeken Rektör Uzun, üniversite olarak bu işbirliğini geliştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Ziyaretinden dolayı Rektör Uzun’a teşekkür eden TSO Başkanı Halil Balık da, “İlimizin kalkınması için TSO olarak Üniversite işbirliği önceliklerimiz arasındadır. Sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz’’ dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat