Loading...

Başkan Alıcık, Şehit Astsubay İçin Taziye Mesajı Yayınladı

Türkiye 2 Mart 2018 11:42
Videoyu Aç Başkan Alıcık, Şehit Astsubay İçin Taziye Mesajı Yayınladı
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Afrin’De Şehit Olan Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Dinek İçin Taziye Mesajı Yayınladı

AYDIN (İHA) – Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Afrin’de şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Dinek için taziye mesajı yayınladı.
Başkan Alıcık, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Dinek için taziye mesajı yayınladı. Başkan Alıcık mesajında, “Vatanımız için, namus için, bayrak için aziz bedenlerini feda eden şehitlerimizden gelen haberle içimize ateş düştü. Şahadet mertebesine eren kahraman askerlerimizin haklarını ödememiz mümkün değildir. Tarihimizin bizlere verdiği cesaret ve güçle terörün üzerine daha kararlı bir şekilde gideceğimize olan inancımız asla zayıflamayacaktır.
Vatanımız için, namus için, bayrak için aziz bedenlerini feda eden şehitlerimizden gelen haberle içimize ateş düştü. Şahadet mertebesine eren kahraman askerlerimizin haklarını ödememiz mümkün değildir. Tarihimizin bizlere verdiği cesaret ve güçle terörün üzerine daha kararlı bir şekilde gideceğimize olan inancımız asla zayıflamayacaktır. Afrin’de şehit olan hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Dinek ve kahraman askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetini niyaz ediyor, şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve aziz milletimize başsağlığı, sabır ve metanet diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat