Loading...

Başkan Bakıcı, Sağlık Bakanı Demircan İle Görüştü

Türkiye 17 Nisan 2018 17:09
Videoyu Aç Başkan Bakıcı, Sağlık Bakanı Demircan İle Görüştü
A
a

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Ankara’Da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan İle Görüştü

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Tapu Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı’yı ziyaret etti.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Ankara temaslarında ilk olarak Tapu Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı’yı ziyaret etti. Burada bir süre sohbet eden ve Tapu Kadastro Genel Müdürü Adlı ile Yenidoğan Mahallesi ile Yediler Mahallesi’nde yaşanan tapu sorunlarını görüşen Başkan Bakıcı, problemleri çözüme kavuşturmak amacıyla istişarelerde bulundu. Başkan Bakıcı, Tapu Kadastro Genel Müdürü Adlı’ya ziyaretinin anısına plaket takdim etti.
Görüşmede kendisini yalnız bırakmayan Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir’e teşekkür eden Başkan Bakıcı hemen ardından Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı ziyaret etti. Burada da Bozüyük’te Yeşilkent Mahallesi’ne yapılacak olan yeni hastane hakkında istişarelerde bulunan Başkan Bakıcı ziyaretinin sonunda Bakan Demircan’a plaket takdim etti. Ziyaretin ardından bilgi veren Başkan Bakıcı “Hemşehrilerimizin 3 hastane arasında gidip gelmesine son vereceğiz. Tek hastanede tüm problemlerini çözeceğiz. 250 yataklı hastane projemizin ihale süreci için Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet Demircan’ı ziyaret ederek istişarede bulunduk. Bakanımıza ve Milletvekilimiz Halil Eldemir’e ilçemiz projelerine yakın ilgileri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat