Loading...

Başkan Dündar'dan Ankara ziyareti

Türkiye 28 Temmuz 2017 16:05
Videoyu Aç Başkan Dündar'dan Ankara ziyareti
A
a

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya makamlarında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nu Çankaya'daki makamında ziyaret eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Çavuşoğlu'na "Muhammed" suresinin gül deseni şeklinde yazılı bulunduğu bir hat çalışması hediye etti.


Osmangazi Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Hüseyin Erdönmez, Halil Döner, Yunus Şahin ile Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'ın da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Mustafa Dündar, "Öncelikle, sizlerin böyle bir göreve getirilmesinden Bursa olarak, camia olarak çok büyük bir mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Osmangazi Belediyesi olarak başta Balkanlar olmak üzere pek çok kardeş belediyemiz ve bunlarla olan kültürel, sanatsal ve ekonomik işbirliklerimiz var.

Bunlardan birisi de Kazakistan Kapçakay Belediyesi. Bugüne kadar kendileriyle pek fazla diyalog kurma şansımız olmadı. İnşallah Sayın Bakanımızla birlikte bu diyaloglarımız daha da geliştiririz. Bizler üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Rabbim sizlere güç kuvvet versin. İşlerinizde muvaffak eylesin. Yeni görevinizde sizlere başarılar diliyoruz" dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve beraberindekilerin ziyaretinden çok mutlu olduğunu ifade eden Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, konuklarına teşekkür etti. Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, "Başta nezaketiniz olmak üzere iyi dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ediyorum. Her şeyden önemlisi, hepimiz aynı hedef için mücadele eden insanlarız. Hedefimiz Türkiye'nin büyümesi güçlenmesi. Yerelde genelde, her nerde olursa olsun yaptığımız görev bu milletin yaşam standardını yükseltmek, gönlüne girmek. Osmangazi ilçemiz Osmanlı İmparatorluğu'nun, büyük bir medeniyetin ortaya çıktığı ve adını taşıdığı, ecdadımızın metfun bulunduğu bir yer. Sizlerin de, gerek duruşunuzla, gerek başarılı çalışmalarınızla Osmangazi'ye en iyi hizmeti yaptığınızı yakından biliyoruz. Bundan sonraki süreçte bizler de, sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda katkı vermeyi sürdüreceğiz. Allah bizleri bu çalışmalarımızda mahcup etmesin" diye konuştu.

Başkan Dündar, daha sonra Başbakanlık Müşaviri Abdullah Eren'i de makamında ziyaret ederek kendisine çini vazo hediye etti.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'yı da makamında ziyaret ederek, kendisine çini vazo hediye etti. Bakan Fakıbaba ile bir süre sohbet eden Başkan Dündar, yeni görevinde başarılar diledi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat