Loading...

Borusan, iftarda Gemliklilerle

Bursa 30 Mayıs 2019 13:43
Videoyu Aç Borusan, iftarda Gemliklilerle
A
a

Borusan ve Gemlik Belediyesi işbirliği ile her yıl düzenlenen geleneksel halk iftarı 29 Mayıs Çarşamba günü Gemlik 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kalabalık bir katılımla gerçekleşti. İftara Gemlik Kaymakamı Kemal İnan, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, ve Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu ile beraber Borusan Holding yöneticileri k

Türkiye’nin güçlü sanayi kuruluşu Borusan, en önemli üretim alanlarından biri olan Gemlik’i sosyal, kültürel ve eğitim odaklı yatırımlarıyla desteklemeye devam ediyor. Borusan’ın Gemlik Belediyesi işbirliği ile her yıl geleneksel olarak düzenlediği halk iftarı bu yıl da Gemlik 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda beş binden fazla kişiyi bir araya getirdi.
 
Gemliklileri buluşturan iftara Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu, Borusan Grubu yöneticileri, Gemlik Kaymakamı Kemal İnan ve Gemlik Belediye Mehmet Uğur Sertaslan katıldı.
 
Kur’an dinletisi ile başlayan iftar, yemek duası ile devam etti.
 
İftardan önce yaptığı konuşmada, mutlu olmanın, gülümsemenin önemine vurgu yapan Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu şunları dile getirdi:
 
“Moral gücümüzün artması, hayatımızdaki zorluklarla çok daha kolay çok daha rahat mücadele edebilmemizi sağlıyor. Mutlu olmaya, paylaşmaya, dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Ramazanlar bunun için bir vesile,” diyerek Gemliklilere anlamlı bir bayram mesajı verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat