Loading...

BTSO’dan Moskova’ya ticaret köprüsü

Bursa 24 Şubat 2019 21:53
Videoyu Aç BTSO’dan Moskova’ya ticaret köprüsü
A
a

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Moskova Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği protokolü imzaladı.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Moskova Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği protokolü imzaladı. BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener, “İşbirliği anlaşmamız, üyelerimize bu büyük pazarda yeni fırsatların kapısını aralayacak” dedi.

‘’ÖNEMLİ FIRSATLARIN KAPISINI AÇACAK’’
Moskova TSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Şener, “Moskova, ekonomik büyüklüğü ve jeopolitik konumu itibariyle sadece Rusya’nın değil, Avrasya’nın da başkenti olarak kabul ediliyor. İşbirliği anlaşmamız üyelerimize Avrasya pazarında da önemli fırsatların kapısını açacaktır. Vizelerin kaldırılmasına ilişkin çalışmalarla birlikte ticaret bağlantılarının ivme kazanacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

RUSYA’YA FARKLI SEKTÖRLERDEN 6 HEYET
Moskova heyetinin BTSO üyeleriyle ikili iş görüşmesine büyük ilgi gösterdiğine dikkat çeken Şener, “Bursa iş dünyası ile işbirliği yapmak adına göstermiş oldukları istek ve gayretten büyük memnuniyet duyduk. BTSO olarak, üyelerimizin Rusya ile mevcut ticaretlerinde ve yeni yatırımların gerçekleştirmesi konusunda da Moskova’nın desteğini bekliyoruz. 2019’da farklı sektörlerden 6 heyet getirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat