Gelin arabasındaki 'Corona bile engel olamadı' yazısı gören herkese tebessüm ettirdi. 

ELİF KUŞ BEŞİK/ ÖZEL HABER

Bursa’da bir gelin arabasının arkasına yazılan 'Corona bile engel olamadı' yazısı, görenlere tebessüm ettirdi. 


Orhaneli Dağ Güney Köyü ikametli İlker Bayram ve Orhangazi ikametli Fatma Güler dünya evine girerek mutluluğa adım attılar. Sevgileri uzun yıllar sonra resmiyete kavuştu. Mutlulukları gözünden okunan çift tüm tedbirleri alarak düğün merasimlerini gerçekleştirdiler. Düğüne gelen misafirler de uyarıları kale alarak hediyelerini verip sosyal mesafe içerisinde gelin ve damadı tebrik ettiler. 


Çevreleri tarafından oldukça sevilen çiftin arkadaşları da bu önemli gece de yalnız bırakmadılar. 
Salgın döneminde nikah kıyan çiftlerin kullandığı gelin arabalarının arkasına yazılı 'Evleniyoruz, mutluyuz' yazısı da yerini koronavirüslü yazılara bıraktı. Kurallara uygun ve saygı çerçevesinde konvoy yapan Bayram, gelin arabasına yazdırdığı yazı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Aileleriyle birlikte de anı fotoğrafı çektiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Zarafetiyle göz kamaştıran
Fatma Güler’in gelinlik kıyafeti de görülmeye değerdi.  Bayram ve Güler aile büyükleri tüm kurallara uyarak misafirperverliklerini sergileyerek göz doldurdular. 

İlker Bayram gelin arabasındaki yazı ile ilgili ise şunları söyledi; “Korona tüm dünyayı etkisini aldı ve hayatlarımızı etkiledi. Zor günler geçirdik, bundan sonrası ki günlerde oldukça önemli. Düğünümüz tüm kurallara uygun ve sosyal mesafeye uygun şekilde oldu. Böylesi önemli bir dönemde aşkımıza koronanın bile engel olamaması bizleri mutlu ediyor. Böyle zor bir dönemde Gelen herkese ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Evlilik kervanında Allah bizleri yanıltmasın. Sevdiğime kavuştuğum için şükrediyorum.”