Loading...

BURSA’DA ERBAKAN COŞKUSU

Bursa 8 Nisan 2019 21:56
Videoyu Aç BURSA’DA ERBAKAN COŞKUSU
A
a

Yeniden Refah Partisi Bursa 1. Olağan Kongresi, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın katılımıyla gerçekleşti. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen kongrede Erbakan, milli görüşü siyasi anlamda hakkıyla temsil etme zamanının geldiğini söyledi.

'Mücahit Erbakan' sloganlarıyla kürsüye çıkan Erbakan, "Biz ne demiştik. Ey dünya siyonizmi, ey ırkçı emperyalizm. Biliniz ki bugüne kadar izledikleriniz filmin fragmanıydı. Filmin asıl sahnesi şimdi başlıyor. İşte Bursa ilk sahnesi oldu. Bu daha başlangıç, daha büyük Türkiye’nin kurulduğunu göreceğiz, Bursa milli görüşün, Yeniden Refah Partisi’nin merkezidir. Neden yeniden refah partisinin merkezidir? Osmanlı Payitahtı olduğu için” ifadelerini kullandı.
 
KALABALIK SALON DIŞINA TAŞTI
Kongrede çok sayıda Partililerin ve vatandaşların salon dışında kalması gözlerden kaçmadı. Büyük sevgiyle karşılaşan Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, “Artık bütün insanlığın kurtuluş reçetesi olan milli görüşü siyasi anlamda hakkıyla temsil etmenin zamanı geldi. İşte bütün bu gerçeklerden dolayı 23 Kasım 2018’de sancağımızı diktik. Bizler hiçbir zaman kısa yoldan makam, mevki sahibi olmanın peşinde olmadık. Bizler hiçbir zaman sırtımızı dış güçlere yaslamadık” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat