Loading...

Bursa’nın oy deposu Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun CHP’yi tercih etti

Bursa 4 Mayıs 2018 21:21
Videoyu Aç Bursa’nın oy deposu Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun CHP’yi tercih etti
A
a

Yıllardır iş hayatındaki sıkıntılara, emeklilik yaşına takılan vatandaşın derdine ve sosyal güvenlikteki sorunlar yumağına çözüm bulan Sosyal Güvenlik Uzmanı ve Mali Müşavir Özgür Erdursun, CHP Bursa Milletvekili Aday Adaylığı’nı açıkladı.

Yıllardır yüz binlerce vatandaş ile birebir görüşüp sorunlarını dinleyen Sosyal Güvenlik Uzmanı ve Mali Müşavir Özgür Erdursun, hıncahınç dolu salonda bitmek bilmeyen alkışlarla CHP Bursa Milletvekili Aday Adaylığı’nı açıkladı. Burada bir konuşma yapan Erdursun, “Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, Gençliğe Hitabesi’nde ve Bursa Nutku’nda vurguladığı gibi gençlere her zaman güvendi. Bizleri laik, hukuk devleti olan Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri ilan etti. Bizler de var gücümüzle Atatürk devrimlerinin yılmaz bekçileri olacağız” dedi.

“VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM”

Erdursun, “Halkın beklentilerini çok iyi biliyorum. Engellilerin, yaşlıların, gençlerin, işçilerin, esnafın, emeklinin, açlık sınırı altında maaş alan asgari ücretlinin, işverenlerin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi halkın sorunlarını çözebilecek tek partidir. Bunun en iyi örneği de Cumhuriyet Halk Partisi’nin 2 yıl önce gündeme getirdiği emekliye iki maaş ikramiye projesidir. Ayrıca asgari ücrete 2016 senesinde yüzde 29,32 oranında zam yapılmasını halkın partisi olan Cumhuriyet Halk Partimiz sağlamıştır. Halkın içinden gelen bir kardeşiniz olarak halkın refahı ve mutluluğu için, var gücümle çalışacağım” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat