Loading...

Bursa temayül yoklaması yapıldı

Siyaset 5 Aralık 2018 15:08
Videoyu Aç Bursa temayül yoklaması yapıldı
A
a

Yeniden Refah Partisi Bursa temayül yoklaması yoğun bir katılımla Ördekli Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Oy kullanmak için gelen katılımcılar salona sığmadı.

Yeniden Refah Partisi kuruluş dilekçesi kabulünden sonra illerdeki temayül yoklamaları yapılmaya başladı. Bursa Ördekli Kültür Merkezi’nde yapılan temayül yoklaması yoğun katılımla yapıldı. Geceye Genel Başkan Yardımcısı ve Kurucular Kurulu üyesi Doğan Bekin başkanlık etti. Toplantıya Genel Merkez Kurucular Kurulu üyeleri, Mehmet Altınöz, Mehmet Aras, Cemil Laçiner, Naim Öztürk, Lütfi Aydıngöz, Necati Aslan ve Kadriye Sayın katıldı. Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığına Naim Öztürk aday oldu. Naim Öztürk konuşmasında Yeniden Refah Partisi ile Milli Görüş’ün fetret devrinin tamamladığını belirtti.Öztürk; “Fatih Erbakan dünyaya nizam verecek bilgi birikimiyle genç yaşıyla Türkiye ve dünya siyasetinde kırk yıl damga vuracak bir lider. Milli Görüş’ün projeleri bir bir hayata geçirilecektir, biz Bursa için hazırız,” dedi.

‘Toprak kayıyor toprak’


Temayül yoklamasına başkanlık eden Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, Erbakan hocanın bir sözüyle konuşmasına başladı, “Ne diyordu Erbakan Hocamız, toprak kayıyor ayağımızın altından toprak. Yeniden Refah Partimizin kurulmasıyla ayağımızın altından toprağın kaymasını engelleyeceğiz. Ekonomik olarak 500 Milyar Dolara dayanan borcu önleyeceğiz. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan bir yılı aşan süredir, konusunun uzmanlarıyla projeler hazırlıyor. Bu güne kadar yapılan iyi işlere teşekkür edip yanlışları doğrultup çirkinleri güzelleştireceğiz,” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Ardından oy kullanma işlemine geçildi. Tek adayın olduğu temayül yoklaması sonucu Naim Öztürk’ün Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından görevlendirilmesi bekleniyor.
 
 

 
Kaynak : Hasan Karabulut
1000
icon
mehmet yildız 5 Aralık 2018 20:07

Öncelikle bu teayül yoklamasının hayırlıolmasını diliyorumsayın başkanımız fatih erbakanın muterem babasının bırak tığı yerden devam edeceyine canı gönülde inanıyorum refah ruhuyla yeniden şahlanmaya bismillah ya allah

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat