Özel haber- Mehmet Ergül

 

16 Ağustos Pazar Günü Nilüfer İbrahim Yazıcı’da yapılacak kongrenin başkan adaylarından Selçuk Türkoğlu, “Yapacağımız etkili muhalefetle Bursa’da tek kale maç dönemini bitireceğiz.” dedi.

Bursa’nın ve Bursalılar’ın hakkını hukukunu korumak için aktif siyaset yapacaklarını vurgulayan Türkoğlu, “Bu kentin sahipsiz olmadığını dosta düşmana göstereceğiz. Bize görev tevdi edilirse, bu şehrin talan edilmesinin önüne mutlaka geçeceğimize and içtik. İYİ Parti olarak sadece Bursa’da değil, ülke genelinde de ses getiren bir muhalefet anlayışını hayata geçireceğiz. Hedefimiz yerelde ve genelde iktidar olmaktır. Her biri cesur yürek ekibimle birlikte göreve hazırız. Bu seçimin tek kazananı olacak o da İYİ Parti’dir.”Dedi.

“TEKKALE MAÇ DÖNEMİ BİTECEK!”

Türkoğlu, “Yapacağımız etkili muhalefetle Bursa’da tek kale maç dönemini bitireceğiz. Bu kentin can alıcı sorunları karşısında sadece kendi bildiğini okudu ve bunun da rahatlığını yaşadı. Allah kısmet eder, delegemiz de teveccüh gösterirse, bu şehrin makus talihini değiştireceğimizi hem Bursa, hem de Türkiye görecek. Sendikal mücadele döneminde ne denli kararlı bir mücadele ortaya koyduğumuzu herkes biliyor. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu kentin sahipsiz olmadığını dosta da düşmana da göstereceğiz. Bize görev tevdi edilirse, bu şehrin talan edilmesinin önüne mutlaka geçeceğimize and içtik. Göreve geldiğimizde tek şiarımız, ülkemizde ve şehrimizde her şey daha iyi olsun diyedir. Her biri cesur yürek ekibimle birlikte göreve hazırız. Bu seçimin kaybedeni olmayacak, tam tersine tek kazananı olacak ki; o da İYİ Parti’dir. Taş üstünde taş bırakmamak için değil, Bursa’da yeni bir çığır açmak için göreve talibiz. Biz güçlü bir aileyiz. Aile olarak her zaman ve her yerde İYİ insanları hemşehrilerimizle buluşturacağız. Sadece dert dinlemeyeceğiz. Kördüğüm olmuş sorunları çözeceğiz.” diye konuştu.