Hava Durumu

YRP Yenişehir adayı Kasım Kaya: 30 MADDELİK PROJE LİSTEMİZ HAZIR

Yeniden Refah Partisi (YRP) Yenişehir Belediye Başkan adayı Kasım Kaya, Yenişehir için güzel projeler hazırladıklarını belirtti.

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 20:24
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 20:24
Kaynak: İSMAİL KEMAL KEMANKAŞ
YRP Yenişehir adayı Kasım Kaya: 30 MADDELİK PROJE  LİSTEMİZ HAZIR

Kaya, ilçe lokalinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, projelerini anlattı. İlçenin sorunlarını ayrıntılarıyla bildiklerini ve çözüm önerilerini belirlediklerini ifade eden Kaya şunları kaydetti: “İlçemiz için güzel projeler ürettik. Seçim çalışmalarında madde madde anlatacağız. Hizmet ölene kadar sürer. Siyaseti ibadet için yapan bir ekolüz. Yenişehir’de herkesin, her kesimin adayıyız. Hayır gördüğümüze motor, şer gördüğümüze fren olacağız. Tarımdan hayvancılığa, kooperatifçilikten sanayiye kadar her alanda 30 maddelik bir proje listemiz hazır.”

Yoğun ilgi gören tanıtım toplantısına katılan YRP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sedat Yalçın, İl Başkanı Murat Kolancı, İlçe Başkanı Ümit Yılgın da yaptıkları konuşmalarda seçimden başarıyla çıkacaklarını vurguladılar.

Yeniden Refah Partisi Yenişehir İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yeniden Refah Partisi (YRP) Yenişehir Belediye Başkan adayını düzenlediği toplantıda tanıttı. Konuşmacılar Belediye Başkan adayı Kasım Kaya’nın projeleriyle birlikte ilçeye güzel hizmetler vereceklerini ifade ettiler.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ümit Yılgın, “Bu aşamadan itibaren görev yeni başlıyor. Önümüzde 60 gün var. Son güne kadar ilçe teşkilatımızın her birimiyle ve üyelerimizle birlikte çalışacağız” dedi.

İl Başkanı Murat Kolancı da Bursa’da en rahat il başkanının kendisi olduğunu vurguladı. Kendilerinin milletle ittifak yapmış olan bir siyasi parti olduklarını ifade eden Kolancı, “Bursa bölgesinde üye sayımızı ikiye katladık. Şu an en büyük 4’üncü siyasi partiyiz. Şubatta 3’üncülüğe yükseleceğiz. Her yerde YRP konuşuluyor. Her yarım saatte bir belediye başkanı adayı açıklayabiliriz. Milletiyle ittifak yapan mutlaka kazanacaktır” diye konuştu.

Yenişehir Belediye Başkan adayı Kasım Kaya da ilçenin sorunlarını bildiklerini vurguladı. Kaya şunları kaydetti: “İlçemiz için güzel projeler ürettik. Seçim çalışmalarında madde madde anlatacağız. Hizmet ölene kadar sürer. Siyaseti ibadet için yapan bir ekolüz. Yenişehir’de herkesin, her kesimin adayıyız. Hayır gördüğümüze motor, şer gördüğümüze fren olacağız. Tarımdan hayvancılığa, kooperatifçilikten sanayiye kadar her alanda 30 maddelik bir proje listemiz hazır.”

YRP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sedat Yalçın ise Bursa ve ilçeleriyle ilgili yapmayı planladıkları projelerini anlattı. Yalçın sözlerini şöyle sürdürdü: “Başka şehirlerden gelen tarım işçileri en asgari şartlardan uzak, altyapısız çadırlarda yaşıyor, tarlalardan ürün topluyor. Kasım Hoca’mla biz bunu çözeriz. Kent güvenliği öncelikli konularımızın arasında. Her yerde sokak köpekleri sorunu var. Çocuklara yaşlılara saldırıyorlar. Bununla ilgili gereken çalışmaları yapacağız. Göçmenler Türkiye’de gündemde. Burada durdukları sürece buranın koşullarına uyacaklar. Şimdi ciddi bir sorun yaşanıyorsa müdahale edilmeli. Misafirlikten geçti bence. Bursa’da koordineli bir çalışma yürüteceğiz. Hızlı tren projesi çok gecikti. Tarım ürünleri için ihracat merkezleri kuracağız. Kooperatiflere özel destek sağlayacağız. Yenişehir Uluslararası Havaalanı’nda ilçenin Biber Festivali gibi başka fuarlar düzenlenebilir. En güzel yatırımları bizim şehrimiz almalı. Siyaset öncelikleri belirleme sanatıdır.”

Kaynak: FERHAT ŞAHİN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.