Loading...

Çanakkale’de Uluslararası Barbarossa Cup Yelken Yarışları İçin Kortej

Türkiye 17 Temmuz 2018 21:31
Videoyu Aç Çanakkale’de Uluslararası Barbarossa  Cup Yelken Yarışları İçin Kortej
A
a

Çanakkale’De, 2018 Troya Yılı Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Uluslararası Barbarossa Cup Yelken Yarışları İçin Kordon Boyunda Kortej Yürüyüşü Gerçekleştirildi.

Çanakkale’de, 2018 Troya Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Uluslararası Barbarossa Cup Yelken Yarışları için Kordon Boyunda kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
Çanakkale Merkeze bağlı Tevfikiye köyü sınırları içerisinde yer alan Troya Antik Kenti’nin UNESCO Dünya Mirası Listesine girişinin 20. yılı dolayısıyla ilan edilen 2018 Troya Yılı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.
14-20 Temmuz tarihleri arasında İÇDAŞ Spor Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Barbarossa Cup Yelken Yarışlarına 9 kulüpten 109 sporcu ve teknik ekip katıldı.
Çanakkale Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri koordinasyonluğunda düzenlenen yarışmalar için Kordon Boyunda Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve sporcuların katılımıyla kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Golf Çay Bahçesi önünde başlayan yürüyüş Morabbin Parkı’nda son buldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat