Loading...

Cem Yılmaz, yılda kaç milyon dolar kazandığını açıkladı!

Magazin 7 Mart 2019 18:41
Videoyu Aç Cem Yılmaz, yılda kaç milyon dolar kazandığını açıkladı!
A
a

Komedyen Cem Yılmaz, katıldığı bir söyleşide yıllık gelirini açıklayarak, "Eskiden yılda 500 bin kazanıyordum. Şimdi 1 ya da 2 milyon dolar gelirim oluyor" dedi.

Cem Yılmaz,  Alışveriş Ekonomisi Zirvesi'ne katıldı. Konukları esprileriyle kırdı geçirdi.
  
"Bugün siz dolar kaç liraya düşer diye düşünürken ben filmlerim kı..nı kurtaracarak mı derdindeyim. Hepsini mikro ekonomi düzeyinde tasarladım" diyen Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'dan olan 6.5 yaşındaki oğlu Kemal'den bahsederken şöyle konuştu: "Evde Baby TV izliyorum. Bizimki ise Playstation oynuyor. Bazen çocuklar anneye çekiyor. Geçenlerde oyunun 6 aşamasını da indirmiş, bana 6 bin liraya mal oldu"
 
"İyi performans sergilemediğim gösterilerde aldığım parayı iade ederim. Ama bugün formumdayım! Stopaj da size ait değil mi?" diyen Cem Yılmaz, 'Organize İşler Sazan Sarmalı'nın Netflix'e satılmasına dair şunları söyledi: "Marka resmen bir bombardıman yapıyor. Ona para, buna para. Altında bir şeyler var sanki. Ben para almadım. Alırsam tabii ki fikrim değişir. Eskiden yılda 500 bin kazanıyordum. Şimdi 1 ya da 2 milyon dolar gelirim oluyor."

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat