Ruhi BERBER/Özel haber

 

CHP Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Okumuş ve Yönetimi hafta içinde yaptıkları toplantı sonrasında aldıkları kararları uygulamaya koydular.

 

Haziran ayı sonunda ‘Üniversite ve Liseye Geçiş Sınavına’ hazırlanan öğrencilere İl ve İlçe Başkanlıklarının desteği ile ‘Test Kitapçığı’ dağıtan kadınlar emeği geçen herkese teşekkür etti. İl Başkanı İsmet Karaca, Bursa Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özkan, CHP İlçe Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri, İl-İlçe Gençlik Kolları Üyeleri, Partililer eş zamanlı olarak 17 ilçede 200 noktada stant açarak on binlerce gence ‘Soru-Cevap Kitapçığı’ dağıttı.

“He Zaman Yanınızdayız!”

İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Okumuş; “Pandemi sürecinde zor günler geçirdik. Vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olmaya çalıştık. Bundan sonrada aynı azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte hem vatandaşımıza hem de üyelerimizden gelen görüş ve önerileri dikkate alarak bir dizi çalışmaya start verdik. Gençlik Kolları üyelerimizin eğitim noktasındaki hassasiyetlerinden yola çıkarak test kitapçığı dağıtarak sınava hazırlanan öğrencilerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha kararlılıkla gösterdiğimiz bu projeyi hayata geçirdik. Öncelikle sınava girecek olan tüm evlatlarımıza başarılar diliyoruz. Bu projenin gerçekleşmesinde vekillerimize, il ve ilçe yöneticilerimize, belediye meclis üyelerimize, gençlik kolları yöneticilerine ve her zaman yanımızda olan örgütümüzün kadın üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.