Mehmet ERGÜL/Özel haber

 

Türkiye'nin eski başbakanlarından merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde 2018'de kurulan ve Milli Görüş ilkesini benimseyen Yeniden Refah Partisi gençlere kapılarını sonuna kadar açtı.

 

 

Yeniden Refah Parti Kestel İlçe Teşkilatı’nın düzenlendiği yönetim toplasında 2001 Doğumlu Utku Coşkunova Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı. 

 


”ENGENÇ BAŞKAN KESTEL’DE”

Coşkunova, “İlçe Başkanımız Yakup Acar beyefendi'nin ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Fatih Şahinler'in isteği üzerine 16 Mart 2020 tarihinden itibaren ilçe Gençlik Kolları Başkanı olarak olarak göreve başladık. Ancak ülkemizde görülen pandemi ( Covıd-19) virüsü nedeni ile Teşkilat mensuplarımızın sağlığını tehlikeye atmamak için görev teslimini ileri bir tarihe yani (10.06.2020) gününe ertelemiştik. İl Gençlik Kolları Başkanımızın teşrifleri ile görevimi teslim aldım ve Kestel artık Türkiye'nin en genç gençlik kolları başkanına sahip oldu”.

 

 

“MAZLUMLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Coşkunova, görevimize başlarken şunları belirtmek isteriz, “Artık Kestel’de gençlik kolları olarak daha güzel projelere imza atacağız. Güzel yarınlara yürüyeceğiz ve Kestel gençliğine önceden de olduğu gibi sahip çıktık ve sahip çıkmaya devam edeceğiz. 1969 yılında yürüyüşün başladığı gün belirlenmiş hedefler var, ulaşılması gereken biz gençlik kolları olarak hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız. Bizler biliyoruz, umudu olan mazlumlar için çalışacağız”. 

 

“MİLLETİMİZ İÇİN VARIZ”

Başkan Coşkunova, “İnşallah sıkılmadan, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Kestelimize, Bursamıza ve her köşesi cennet olan Türkiye’mize refahı getirene kadar, yeniden adil düzeni kurana kadar çalışacağız. İnşallah bayrağımızın gölgesinde, ecdadımızın izinde, milletimizin hizmetinde. Gençliğimiz için gelecek neslimiz için, milletimiz için biz varız.” dedi.